נעים להכיר

נעים מאוד, שמי סבינה בלנק, אני יועצת לפיתוח עסקי ואישי לעסקים קטנים ועצמאים, מאמנת בכירה למנהלות, ומרצה רב תחומית.

בעסק שלי, כבר יותר מ 15 שנים (משנת 2009), אני הולכת לצידם של א.נשים ומסייעת להם להגדיר את עצמם, את העסקים שלהם, את העיסוק שלהם ואת הדרך שהם רוצות ורוצים לצעוד בה.

מי שאני ומה שאני עושה – זה בעיקר מישהי שמקשיבה. זה אולי יפתיע אותך, אבל גם כשאני מרצה בפני קהלים רחבים וקבוצות – אני קודם כל מקשיבה. מקשיבה למה שקורה בחדר, למה שהקהל צריך, למי שהקהל שלי כרגע ולמי שהוא רוצה להיות. אני מקשיבה ומעבדת את מה ששמעתי, מקשיבה ומנתחת, מקשיבה ומתחילה לעשות סדר במה שאני שומעת.

ההקשבה מאפשרת לי להבין אותך טוב יותר, לעזור לך לנתח את מה שקורה בחיים המקצועיים והעסקיים שלך ולהציע דרכים יצירתיות לקדם את המטרות שלך. לאחר מכן, אני עוזרת לך לסדר את המחשבות שלך וגם לגבש את הפעולות הנדרשות, עבורך או עבור העסק שלך, על מנת להתקדם לנקודה הבאה. 

השירותים שאני מציעה לך:

אז מה הסיפור שלי?

סבינה בלנק

כנראה שגם קצת דומה וגם קצת שונה מהסיפור שלך.

נולדתי בקישינב שבמולדובה (כן, איפה שהיו פרעות, אם רק היה לי ביטקוין אחד על כל פעם ששאלו אותי…), זה כנראה מסביר את האהבה (העזה) שלי לחורף.

גדלתי ילדה טובה כפר סבא (עד שגיליתי את תל אביב). בי”ס, צבא, אוניברסיטה, עבודה טובה, ואחריה עבודה ממש טובה ואפילו עוד אחת.

ממש (כמעט) לפי הספר.

עד שאיפשהו בגיל 34 (שהרגיש לי גיל ממש מבוגר בשלב הזה) זה הפסיק לעבוד בשבילי. הלכתי לאיבוד. למי מאיתנו זה לא קרה.

בשלב הזה כבר הייתי אחרי קריירה מרתקת, עשירה ואינטנסיבית, במסגרתה עבדתי בלשכת ראש הממשלה, בכנסת, ברשות לעסקים קטנים ובתפקידים כלכליים בשוק הפרטי. פתאום מצאתי את עצמי שואלת: מה הלאה, או כמו שאומרים :מה אני אעשה כשאהיה גדולה?

לא היתה ברירה, הלכתי לחפש, עברתי תהליך מעמיק (שלא היה קל, אך הכרחי), מצאתי את עצמי מחדש, ובעיקר, מצאתי שאפשר גם לעבוד וגם ליהנות מזה. ממש. בניגוד לאמונה של סבתא שלי האהובה עליה השלום.

אגב, בתהליך הזה גיליתי שלמעשה, אני הולכת לצידם של א.נשים עוד לפני שהקמתי את העסק שלי, הרבה לפני. בכל תפקיד שעשיתי בחיי, היתה לי הזכות לצעוד לצידם של א.נשים ולגרום לדברים לקרות. זו היתה תובנה פוקחת עיניים.

ומה איתך?

הייתי שם, הייתי שם בחיפוש הכיוון המחודש שלי

הייתי שם בהקמת העסק שלי

הייתי שם, ואני ממשיכה להיות שם כל הזמן, בפיתוח המתמיד שלו ושלי

צעדתי בדרך שעומדת לפנייך. לפעמים נכשלתי, הרבה פעמים הצלחתי ותמיד תמיד למדתי ושיפרתי.

ולכן, אני מזמינה אותך לצאת ביחד, לדרך מרתקת. זה קורה באמצעות תהליך שבו אנחנו הולכים צעד צעד, בקצב הנכון לך, עושים סדר במה שיש ומייצרים אפשרויות חדשות במקומות שזה עדיין מרגיש לך תקוע או לא מספיק.

בפוסט הזה אפשר להבין קצת יותר את הוייב שלי 🙂

ועוד כמה נקודות עלי

  • בוגרת תואר ראשון בכלכלה ובמדע המדינה (אונ’ תל אביב) ותואר שני במינהל ובמדיניות ציבורית (אונ’ בן גוריון) 
  • בעלת הכשרה מקיפה באימון אישי, אימון הוליסטי, NLP, פסיכולוגיה חיובית, חשיבה יצירתית, ביבליותרפיה, ואני ממשיכה ללמוד כל הזמן
  • בעלת ניסיון של אלפי שעות אימון וייעוץ פרטני, הרצאות, הדרכה והנחיית קבוצות
  • חברה בועד המנהל של עמותת אלומות
  • ואני אוהבת חורף, כבר אמרנו?

נשמע לך שזה יכול לעזור לך? אפשר ללחוץ כאן לפרטי קשר , להשאיר לי הודעה או לשלוח מייל ואחזור אליך בהקדם.

אם לא תירשמו איך תדעו?

טיפים, חידושים, מאמרי דיעה ושאר עדכונים

דילוג לתוכן