למאמנים ויועצים

פיתוח עסקי ואישי למאמנים ויועצים עסקיים

זה מפתיע שסנדלר הולך יחף, נכון? לא נכון.

לא נכון שזה מפתיע, נכון שזה קורה…

אחד התסכולים הגדולים של מאמנים ויועצים הוא שהם כביכול יודעים מה צריך לעשות. יודעים מה נדרש כדי להצליח. יש להם ים של כלים. הם גם יודעים שזה עובד! הם הלוא עוזרים ללקוחות שלהם, הם רואים את הלקוחות שלהם מתקדמים, מצליחים, עושים שינויים בחיים שלהם…

לפעמים מגיע הרגע, שגם מאמן או יועצת מצליחים ככל שיהיו, מרגישים שהם הולכים לאיבוד. הולכים לאיבוד בסבך הכלים, מתבלבלים בתוך השינוי שיצרו עבור עצמם, מתוסכלים מכך שהם לא מצליחים להזיז את עצמם לנקודה הבאה שאליה הם שואפים.

אני מזמינה אתכם לשחרר את התסכול. הרי מי כמונו יודע, שכשמסתכלים על אדם, על סיטואציה או על תהליך מבחוץ, רואים הרבה יותר בבהירות ובאופן יותר רחב. אז ברור שאנחנו לא תמיד מצליחים לראות את התמונה המלאה של החיים שלנו, ועל אחת כמה וכמה בתוך תהליך השינוי.

גם אני כמאמנת ויועצת בתחילת דרכי הייתי מתוסכלת. אפילו קצת כעסתי על עצמי. ובגישה הסובייטית הידועה שלי הסברתי לעצמי שאני חייבת להצליח בכוחות עצמי, אחרת, מה זה יגיד עלי? אחרת, איך אוכל לעמוד מול הלקוחות שלי? גם אני אמרתי את המשפט שאני שומעת המון: "איך אני יכולה לעזור ללקוחות שלי אם לא הצלחתי לפצח את זה בעצמי עד הסוף?".

ובכן, הרשו לי לומר ב"עדינות" – קשקוש מחבוש. לא כי זה לא חשוב להשתמש בכלים שלנו על עצמנו, אלא בדיוק מהסיבה שאנשים מגיעים אלינו – תהליך שינוי לרוב דורש יכולת לצאת מעצמנו, תהליך שינוי אפקטיבי הוא כזה שנעזר בסיוע מקצועי. בשביל מה אנחנו קיימים?

ואחרי שאמרתי את זה לעצמי, לקחתי אימון והדרכה… ואני ממשיכה ללמוד, להתאמן, להתפתח.

דווקא בגלל שאנחנו, כאנשי מקצוע, מכירים את כל הכלים, ברגע שנצליח לקבל את העזרה שאנחנו יודעים שעובדת לאחרים – השינוי יהיה מהיר! 

כמדריכה מוסמכת מטעם לשכת המאמנים (סופרוייזורית) וכמאמנת עסקית בכירה זכיתי לעבוד עם עשרות מאמנים ויועצים וראיתי את זה קורה.

בתהליך הליווי שאני מציעה למאמנים ויועצים אנחנו מתמקדים בשתי נקודות מרכזיות:

  • ליווי בפיתוח עסקי ואישי – הגדרת המטרות העסקיות, יצירת תוכנית עבודה ברורה לפיתוח עסקי והפיכה לבעל/ת עסק עם כל המשתמע מכך.
  • הדרכה וליווי בהתפתחות המקצועית כמאמנים ויועצים – תוך הטמעת הכלים הקיימים והיכרות והטמעה של כלים מקצועיים מעולמות ודיסציפלינות שונות.

למי זה מתאים?

לכל מי שעוסקת ועוסק באימון (coaching), או בכל אימון אחר | בייעוץ עסקי  | בייעוץ שיווקי | בייעוץ כלכלי ופיננסי | או כל תחום ייעוץ אחר.

אם לא תירשמו איך תדעו?

טיפים, חידושים, מאמרי דיעה ושאר עדכונים

דילוג לתוכן