תהליך ייעוץ עסקי אישי

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי | פיתוח אישי

יש לך עסק – הקמת, התלהבת, הכול היה נפלא. אלא שפתאום דברים לא הולכים בקלות, אין לך מושג איך לסדר הכול, איך להבין לאן צריך ללכת עכשיו

יש לך רעיון לעסקכולם סטרט-אפיסטים במדינה הזאת… ויש לך רעיון למשהו טוב, נו, מה עושים עכשיו?

יש לך עבודה נהדרת! על הנייר… אבל לך זה כבר לא מספיק, והם לא מבינים שם בחוץ (משפחה, חברים, קולגות), הם לא עוזרים וזה במקרה הטוב.

יש לך רצון עז לשינוירק שאין לך מושג איזה שינוי בדיוק או איך מגיעים לשם. וזה גם די מפחיד לעשות שינוי. אף אחד לא מעודד אותך לעשות שינוי, כולם רק מזהירים – זה לא הזמן, המצב הכלכלי, “הכול טוב” (לפחות לאחרים נראה שהכול טוב) למה לשנות, אחרים ניסו ולא הצליחו.

האנשים שמגיעים לתהליך ייעוץ עסקי ואימון אישי רוצים עוד. הם רוצים לגדול, להשתפר, לצמוח.

יש ביניהם כאלה שמצפים מעצמם להצליח בכוחות עצמם ומתוסכלים מכך שזה לא קרה עד כה. הרבה אנשים חווים את התחושות האלה. חשוב לדעת, שיש מה לעשות כדי לעבור את התקופה הזו ואת התהליך הזה בהצלחה ולהגיע למה שייתן לך את התחושה שהגעת למה שרצית. וכן, מותר לשנות ומותר להצליח…

זה לא תמיד קל. לרוב, כשעושים שינויים – הפחדים, ההרגלים הישנים, הקולות בראש שלנו והקולות של הסביבה – באים לידי ביטוי ומבלבלים אפילו יותר. לכן, תהליך שינוי מוצלח מורכב מהכנה מנטלית, התמודדות רגשית עם המחסומים ויישום של צעדים פרקטיים וכלים חדשים להתנהלות בחיים המקצועיים והאישיים.

משנת 2009 אני צועדת לצד אנשים שעשו שינוי. הלקוחות העיסקיים שאני מלווה מגיעים בעיקר מתחומי השירותים. הם אנשים שעוסקים במקצועות חופשיים, בין השאר: מקצועות האימון והטיפול, מקצועות העיצוב (עיצוב פנים, עיצוב תכשיטים, הום סטיילינג), אדריכלות, אמנות ויצירה, מקצועות הבמה, חינוך ועוד.

התהליך האישי כולל מפגש שבועי בן שעה ורבע לערך, שמלווה בדרך כלל בעבודה אישית ומשימות פרקטיות בין המפגשים.

אני מביאה לתהליך ארגז כלים שמורכב משילוב של גישות ועולמות תוכן שונים שבהם התמחיתי – כלכלה ופיתוח עסקי, אימון וייעוץ, התפתחות אישית ומקצועית, פסיכולוגיה חיובית, חשיבה יצירתית, NLP ועוד.

הדרך שבה אני פועלת: “מנקודה לנקודה – הקו שלך להצלחה” מציעה מסלול שמאפשר לצעוד מנקודה לנקודה בדרך מותאמת פרטנית, מגישה מגוון רחב של כלים לשינוי, ומשלבת בעבורך את המתאימים ביותר, בנקודת הזמן הרלוונטית.

צרו קשר – ונתחיל לחבר את כל הנקודות לקו ההצלחה שלך!