לקוחות מספרים

לקוחות מספרים

אורה דייויס המלצה

לסבינה היקרה,

ליבי מלא בהוקרת תודה לך ולמלאכים שהוליכו את דרכי אליך. הגעתי למפגש איתך כשבליבי הרצון והמשאלה לפתח יוזמה של תיעוד סיפורי חיים. בעיני רוחי לא הייתה שום תמונה או רעיון כיצד יוזמה זו יכולה לקרום עור וגידים.

סבינה, את בדרכך הנעימה והכל כך רואה חיברת יחדיו את כל חלקי הפאזל. הארת את דרכי, חיזקת אותי ובתהליך מדהים של עבודה משותפת בנינו תוכנית ומסגרת. עברתי במהלך המפגשים איתך שינוי פנימי בעמדות ובגישות שאפשרו לי לצאת לעולם עם כלים ותובנות חדשות. 

סבינה יקרה, חסרות לי המילים לומר עד כמה היכולות שלך, הראיה הרחבה, ההכלה וההבנה שלך את נפש האדם נצורים בליבי כפנינה. אני יוצאת לדרך בידיעה שהקשר, האמון והליווי הכה כנה ואמיתי שלך ימשיך להדהד בהמשך הדרך במפגשים שלנו בהם אוכל לקבל כלים נוספים שיסייעו לי להעמיק ולפתח את דרכי החדשה. 

שאי ברכה

באהבה

אורה דייויס

פברואר 2020

קרן רוטשטיין המלצה

שמי קרן ואת סבינה פגשתי בתחילת הקריירה המקצועית שלי כמעצבת. 

הגעתי לסבינה דרך המון המלצות ודיי מהר הבנתי על מה כולם מדברים. סבינה באופן מאוד אמפטי ורגיש דוחפת קדימה גם באמצעות עידוד וגם בעזרת עצות פרקטיות כדי להזניק את העסק והעשייה קדימה. סבינה מבינה את מקורות הקושי וניגשת לפתרונות יחד עם נקודות תקווה ואופטימיות להמשך הדרך. 

סבינה תודה לך על הכל! 

אין שמחה ממני שנפגשו דרכנו.  

 

דצמבר 2020

המלצה סיון שר שלום

סבינה היא מישהי לרוץ איתה כשחולמים בגדול ורוצים לרוץ למרחקים ארוכים. בשנינותה היא מהווה קונטרה ראויה לבעל עסק ותמיד יודעת להוציא פנינים של עשייה פרקטית ומוטיבציה למכביר.

 

אפריל 2020

אורית לרר ממליצה על סבינה בלנק

היועצת לפיתוח עסקי, סבינה בלנק, היא כמו טורבינה, המקבלת אנרגיה מהרוח, ממירה אותה לחשמל, ומניעה לפעול. כך אפשרה לי סבינה להפוך רעיון ורצון – למקור פרנסה המתאים לכישוריי ומשאלותיי, וסללה אתי, עקב בצד אגודל, את דרכי המקצועית החדשה, מתוך קשב ואכפתיות וחוכמה וידע וניסיון מפרה.

במפגשי האימון העסקי היא נתנה לי תחושת ביטחון, כלים מעשיים ואור ירוק לשלב שילוב לא שגרתי בין שני תחומי מקצוע, וכיוונה אותי ביסודיות בגיבוש התוכנית העסקית, מהגדרת היעדים ועד השלבים וְהַמּוֹעֲדִים להשגתם.

הסיכומים הכתובים של פגישות האימון שלנו נשארו ברשותי כמפת דרכים מהימנה שאני חוזרת אליה מפעם לפעם, בעת התמודדויות עם מהמורות, ולעתים מאמצת המלצות ותובנות שרק לאחר מעשה וניסיון יש בי בשלות לאמצן.

אני מודה לסבינה מעומק לבי על תרומתה המשמעותית להתפתחותי המקצועית והאישית.

אורית לרר

טל’: 054-4845943

תחיה בן צור

אני שמחה לספר לך שאני מלאה בעשייה, אפשר להגיד שאני עמוסה מאד, אבל מה שמבדיל את התקופה הזאת מתקופות קודמות היא תחושת השמחה שבעשייה. זוכרת שאמרתי לך בפגישותינו הראשונות, שכל מה שאני רוצה הוא “לא להיות בלחץ”, אז הנה, אני מאד גאה לספר שהכל השתנה. המטלות הן תמיד אותן מטלות, העומס קיים אבל שילוב של הדברים שלמדתי ממך גרמו לי לשנות באופן דרסטי את המחשבה, והתחושות באות באופן אוטומטי בהתאם.

למדתי לעשות דברים בקצב שלי, איטי אבל זאת אני.

למדתי להשלים עם העייפות והיכולות הפיזיות שלי.

למדתי להגיד לא.

למדתי לעמוד על שלי מול הלקוחות.

למדתי להיות יותר מסודרת בעבודה ואפילו בבית, לנהל יומן, סדר יום, ללמוד קצת, ליזום קצת  וזה מרגיש מעולה וכבר שנים שרציתי, להיות ככה בדיוק. כמעט כמו שהייתי פעם וששכחתי ואיבדתי בדרך.

למדתי להתרכז בדברים שמקדמים אותי במקום בדברים ששואבים ממנו כוחות ומשאבים.

אני מרגישה שזה המון, שזה אוצר שאין לו סוף (השינויים…) ובעיקר והכי חשוב, אני מרגישה ברת מזל שיצא לנו לעבוד ביחד.

אני זוכרת איך הגעתי אליך, את התחושות והפחדים, את חוסר האמון במי שאני וביכולות שלי, ואת החרדות הקיומיות שהיו כל כך טבועות בי.

את כל אלה אפשרת לי להביא לפגישות, לחשוף, להיות, ונתת להם ולי לגיטימציה והרבה מקום שכל כך הייתי זקוקה לו. הכל הכל בתבונה עצומה וברגישות מופלאה. כמו ילד קטן שרק לומד ללכת תמכת בי והאמנת בי.

ואני אסירת תודה על כך מאד.

תחיה בן צור – מנהלת מדיה חברתית.

יולי 2015

בסיום לימודי האימון ההוליסטי ברידמן התחלנו בסטז׳ המלווה במפגשים אישיים ומפגשים קבוצתיים עם סופרוויזורית.

לשמחתי הרבה זכיתי שסבינה תהיה הסופרוויזורית שלי, תאמן ותדריך אותי הן בסשן אחת על אחת והן בקבוצה. עם יד על הלב אני מרגישה שזכיתי ללמוד מאשה מדהימה, מעצימה, מצמיחה ומלמדת.

יש לה יכולות ואיכויות שנדיר לראות, היא תמיד קשובה, מקדמת, שואלת שאלות מדויקות שגורמות לי לחשוב, להרהר ופשוט לעבור תהליך של למידה על עצמי כאדם וכמאמנת.

הידע האינסופי שלה, הדרך בה היא מעבירה תכנים, השפה הברורה והאינטליגנציה הרגשית הגבוהה שלה יוצרים מנחה מעולה וברורה שיכולה להביא קבוצה מבולבלת לקבוצה של מאמנים שיודעים ומבינים ומוכנים לצאת לדרך כמאמנים מגובשים.

אני זכיתי במורת דרך לחיים.

מיכל אלדר – מאמנת הוליסטית

אפריל 2016

לוגו מתן

לסבינה היקרה,

מבקשת לשוב ולהודות על ההרצאה הנפלאה שלך ב”מסלול מתן לפיתוח יכולות ניהול בארגונים חברתיים”.

כפי שאמרתי לך מיד בתוםההרצאה, אני שבה וכותבת לך זאת, אלא שהפעם מתוך הבנה והכרה גדולה עוד יותר (זאת לאחר קבלת המשוב של המנכ”לים).

היכולת שלך לגעת בסוגיה ניהולית כה עדינה, בנינוחות, בחן, בהומור, בכנות כובשת ובישירות סוחפת ובעיקר במקצועיות שאין לה די, “עשתה” את שלה ועוררה הרבה מעורבות ועניין בקרבהמנכ”לים.

התגובות בתום ההרצאה שלך היו נלהבות ביותר והתחושה הייתה שציידת אותם לא רק בידע רב אלא גם בהתלהבות ובתשוקה ללמידה ועשייה.

אין לי ספק שהנחת על “סדר יומם” של המנכ”לים שלנו חומרים רבים למחשבה, לעשייה ובעיקר לחיקויי ולמידה.

תודה מעומק הלב על שאת מסייעתלנו לממש הלכה למעשה את המטרה למענה, נועדה התוכנית : חיזוק הארגונים החברתיים בדרך המיוחדת למתן.

שלך עם כל הלב,

אהובה ינאי, מנכ”לית מתן – משקיעים בקהילה

ולילך ילון, מנהלת מסלול מתן לניהול

ינואר 2016

מכללת רידמן המלצה

סבינה שימשה כמרצה מובילה בקורסי האימון ההוליסטי במכללת רידמן שלוחת חיפה.

מתוקף תפקידי נחשפתי ליכולותיה האישיות, המקצועיות והניהוליות של סבינה.

אין ספק שהן גבוהות מהממוצע ומאפשרות לה גמישות, הקשבה, יסודיות, רגישות ואיכפתיות גדולה.

סבינה הובילה את הסטודנטים תהליכים משמעותיים ביותר שהשפיעו עליהם ועל סביבתם הקרובה והרחוקה, תרמה להתפתחותם האישית ובעצם גרמה להם לשנות חיים שלמים.

ההרצאות של סבינה מבוססות על ידע נרחב, ניסיון מהשטח ומוגשות באופן חיוני ואנרגטי, מתובלות בהומור ומאוד ישימות.

בברכה,

אתי הופמן

מנהלת רידמן חיפה

אוגוסט 2013

מרכז ויץ

סבינה הינה מרצה קבועה במרכז ויץ מזה זמן מה. מרכז ויץ מעביר הדרכות למשתלמים ממדינות מתפתחות. סבינה הרצתה בפני אנשי מקצוע בכירים מהמגזר הציבורי והפרטי אשר התארחו בישראל ולמדו כיצד ישראל פיתחה אקוסיסטמה פוריה כ”כ בנושא היזמות והחדשנות.

בהרצאתה מתייחסת סבינה לנושאים; יזמות עסקית ויזמות חברתית, עסקים חברתיים בישראל ובעולם והאופן שבו ניתן ליישם אותם במשק הישראלי, מה הם הצעדים שכל יזם צריך לעשות והתכונות הנדרשות להצלחה, ועוד.

ההרצאה התבצעה בשפה האנגלית בפני קהל מגוון מ-20 מדינות שונות וברמות שונות של הכרת התחום.

על אף הקהל המגוון סבינה הפגינה יכולת יוצאת דופן להתחבר לקהל בינלאומי, מגוון ומאתגר.

סבינה עשתה זאת בזכות יכולות העמידה שלה מול קהל שהינה יוצאת דופן בחמימות, בכנות, בהומור, בשיח בגובה העיניים ובשזירת אינסוף דוגמאות קונקרטיות בהרצאתה.

סבינה מפגינה ידע רב ועשיר המגובה בניסיונה העשיר והמגוון מתחומי הכלכלה ועד קאוצ’ינג.

אני ממליצה בחום על הרצאותיה של סבינה.

אשמח להוסיף המלצה בע”פ.

בברכה,

עדי דישון

מנכ”ל

מרכז ויץ לפיתוח בר קיימא

אוגוסט 2013

אם לא תירשמו איך תדעו?

טיפים, חידושים, מאמרי דיעה ושאר עדכונים

דילוג לתוכן